اخبار مخابرات خراسان رضوی

جان نباشد جز خبر در آزمون .......................... هر که را افزون خبر جانش فزون

مركز تلفن روستاي آل از توابع بخش مركزي مشهد مقدس با حضور نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي و مديرعامل مخابرات خراسان رضوي مورد بهره برداري قرار گرفت ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 18 اردیبهشت1389ساعت 14:14  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي از برگردان كامل و موفقيت آميز سوئيچ 50 هزار شماره اي مركز قدس مشهد بدون هيچگونه مشكل و ايجاد اختلال در مكالمات شهروندان خبرداد ....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 31 فروردین1389ساعت 12:45  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي اعلام كرد: تعداد مشتركان تلفن ثابت و همراه اين استان در حال حاضر از مرز 4 ميليون و 89 هزار نفر گذشته است....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 31 فروردین1389ساعت 12:42  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

مديرعامل شركت مخابرات خراسان رضوي در گفتگو با خبرنگار روزنامه خراسان از راه اندازي 107 سايت جديد BTS در اين استان خبرداد....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 14 فروردین1389ساعت 10:42  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

به منظور ارائه مركز تلفن نمونه در استان و نهايتاً مطرح نمودن آن در سطح كشور ، مركز تلفن استقلال مشهد به آخرين تكنولوژي هاي مخابراتي روز مجهز مي شود .
     بر اساس اين خبر ايجاد بستر لازم براي بكارگيري از تجهيزات پيشرفته مخابراتي ، برخورداري از زيرساخت كامل ، ارتقاء سطح تحصيلات كاركنان ، دستيابي به ضريب نفوذ 60 و ايجاد سيستم نامه نگاري بدون كاغذ از جمله شاخص هايي است كه مخابرات مشهد براي اجراي آن موظف شده برنامه هاي خود را ارائه كرده و اقدامات ويژه اي را به زودي آغاز كند .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 27 مهر1384ساعت 12:15  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

با نصب دو سایت میکرو بی تی اس تلفن همراه در زیرگذر حرم مطهر حضرت رضا (ع)، پوشش ارتباطی این محدوده از حرم بهبود یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات خراسان رضوی برای راه اندازی این سایت ها که در محدوده پارکینگ و رینگ سواره زیرگذر در پایان مردادماه سال جاری نصب شده ، بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

شایان ذکر است متخصصان شرکت مخابرات خراسان رضوی در مناسبت های ویژه برای پاسخگویی به نیاز ارتباطی مجاوران و زائران گرامی حرم مطهر از بی تی اس های سیار نیز استفاده می کنند که این موضوع نقش مهمی در بهبود برقراری ارتباطات تلفن همراه زائران دارد.

+ نوشته شده در  شنبه 5 شهریور1384ساعت 17:2  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

 به منظور تقویت و پوشش ارتباطات تلفن همراه و پاسخگویی به نیاز روزافزون متقاضیان این وسیله ارتباطی، سایت بی تی اس بیهقی در مشهد مقدس راه اندازی شد.

همچنین به کوشش متخصصان مخابرات خراسان رضوی، سایت بی تی اس سربیشه در خراسان جنوبی و سایت بی تی اس رازی نقاب در شهرستان سبزوار اخیرا راه اندازی شده است.

برای راه اندازی سایت های یادشده ۶۹۰ میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت خراسان رضوی سرمایه گذاری شده است. گفتنی است هم اکنون تعداد ۳۰ سایت بی تی اس تلفن همراه، ارتباطات سیار را در شهرستان سبزوار و ۳۰۲ سایت بی تی اس سراسر استان خراسان رضوی را پوشش می دهد.

خبر دیگر حاکی است مراکز تی ایکس اسپید و کمیز از توابع شهرستان سبزوار هر کدام با ۳۰ کانال ورودی و خروجی و دارای ارتباط بین الملل راه اندازی شده است.

+ نوشته شده در  شنبه 29 مرداد1384ساعت 17:15  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

در راستای توسعه شبکه مخابراتی بویژه در نقاط محروم و غیر برخوردار، ساکنان ۱۵ روستای بالای ۱۵ نفر در شهرستان مرزی تربت جام ، از نعمت تلفن بهره مند شدند.

با برخورداری روستاهای یادشده از خدمات مخابراتی ، تعداد روستاهای دارای ارتباط شهرستان تربت جام به ۲۵۰ روستا رسیده است.

گفتنی است تعداد کل شماره های مشغول به کار تربت جام، ۳۷ هزار شماره و ضریب نفوذ تلفن ثابت در این شهرستان ۵۸/۱۸ می باشد.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 8 تیر1384ساعت 16:45  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

با بهره برداری از سایت بی تی اس شهرآباد، ۲۳ روستا از توابع شهرستان بردسکن زیر پوشش تلفن همراه قرار گرفت.

سایت شهرآباد ، روستاهای کوشه، محمدآباد، خرم آباد، زنگینه، کاظم آباد، حسن آباد، جلال آباد، فیروز آباد، چراغچین، عبدل آباد، ظاهر آباد، نصرآباد، قوژدآباد، رکن آباد، عظیم آباد، علی آبادک، سیف آباد، کلات نو، زیرک آباد، حطیطه، اسلام آباد، زمان آباد و رحمانیه را زیر پوشش تلفن همراه قرار داده ا ست.

گفتنی است با راه اندازی سایت مزبور که بیش از ۲۳۰ میلیون ریال برای آن سرمایه گذاری شده است، مشترکان تلفن همراه در مسیر جاده های بردسکن - بجستان و بردسکن به شهرآباد نیز از ارتباطات مطلوبتری بهره مند شده ا ند.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1 تیر1384ساعت 16:38  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

با راه انداز ی شش سایت بی تی اس دیگر در شهرستان سبزوار، پوشش ارتباطی شبکه تلفن همراه در این شهرستان به طور ۱۰۰ در صد کامل شد.

برای راه اندازی این سایتهای بی تی اس تلفن همراه در شهرستان سبزوار که شامل سایت پرستش، کوشک، فراشیان، حکم آباد، رودآب و ششتمد می شود، بیش از یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

شایان ذکر است هم اکنون ۲۶ سایت بی تی اس تلفن همراه ارتباطات سیار را در شهرستان سبزوار پوشش می دهد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 10 خرداد1384ساعت 16:13  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

با نصب یک سایت بی تی اس تلفن همراه در روستای جنگل از توابع شهرستان رشتخوار، ساکنان این منطقه نیز از امکانات تلفن همراه بهره مند شدند.

با راه اندازی این سایت، علاوه بر بهبود پوشش ارتباطی شبکه ارتباطات سیار در منطقه جنگل، مشترکان تلفن همراه در مسیر جاده های اطراف نیز از خدمات مطلوب ارتباطی بهره مند شدند.

هم اکنون بیش از ۲۶۰ سایت بی تی اس تلفن همراه ، ارتباطات سیار را در سراسر استان خراسان پوشش می دهد.

+ نوشته شده در  دوشنبه 2 خرداد1384ساعت 16:5  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

شرکت مخابرات خراسان رضوی با نصب دو دستگاه تلفن اینترنتی در ایستگاه راه آهن مشهد، گام نخست را در جهت دسترسی شهروندان به شبکه اینترنت از طریق تلفنهای همگانی برداشت.

به زودی تعداد ۳۰ دستگاه تلفن همگانی اینترنتی جهت استفاده زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) و شهروندان گرامی در مبادی ورودی شهر، فرودگاه، ترمینال، دانشگاهها و سایر مکانهای عمومی نصب و راه اندازی می شود.

با استفاده از این تلفنها که مجهز به صفحه نمایشگر، دوربین وب کم، امکانات ایمیل و مرورگر جستجو در سایتهای اینترنتی است، کلیه شهروندان قادر خواهند بود با استفاده از از کارت تلفن همگانی و کارت اعتباری شبکه هوشمند، به تمامی سایتهای داخلی و بین المللی دسترسی داشته باشند.

شایان ذکر است برای نصب و راه اندازی این تلفن ها بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات خراسان رضوی سرمایه گذاری شده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 28 اردیبهشت1384ساعت 16:18  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

به منظور پاسخگویی به نیاز روزافزون هموطنان گرامی استان خراسان طی سال ۱۳۸۳ با تلاش کارکنان شرکت مخابرات خراسان، بیش از یک میلیون شماره تلفن همراه و ثابت به ظرفیت شبکه مخابراتی افزوده شد.

تلاش خدمتگزاران مردم در عرصه مخابرات استان در سال گذشته موجب شد تا ضریب نفوذ تلفن در خراسان رضوی به رقم ۲۵ برسد و بدین ترتیب از متوسط ضریب نفوذ کشور بگذرد.

در سال ۸۳ نخستین شبکه هوشمند کشور در مشهد مقدس راه اندازی گردید که با بهره برداری از آن موجبات ارائه خدماتی همچون سرویس های نظرسنجی، مکالمه رایگان، تفکیک هزینه، شبکه خصوصی مجازی، رای گیری و کارت اعتباری برای شهروندان گرامی فراهم آمد.

ارتباط دهی به ۴۲۰ روستا و کسب عنوان نخست ارتباط رسانی به روستاها برای دهمین سال پیاپی در  کشور، دستیابی به ضریب نفوذ ۳۰ تلفن ثابت و همراه، کسب مقام نخست شهروندمداری و مقام دوم بهبود مدیریت در جشنواره شهید رجایی، افزایش سطح پوشش جاده ای تلفن همراه به طول ۳۷۰۰ کیلومتر ، راه اندازی ۱۱۷ تلفن امداد جاده ای و ۱۲۳ تلفن خارج از محدوده جی اس ام، دیجیتال نمودن تمامی مراکز آنالوگ استان، و . . . از دیگر فعالیتهای مثبت شرکت مخابرات خراسان در سال ۸۳ به شمار می رود.

شایان ذکر است در سال گذشته با نصب سوییچ ۴۵۰ هزار شماره ای تلفن همراه، نسبت به سال ۸۲ ،شهروندان با ترافیک کمتری در مکالمات تلفن همراه خود رو به رو بودند.

همچنین در سال ۸۳ بیش از ۵۵۰ هزار شماره به ظرفیت تلفن ثابت استان خراسان رضوی افزوده شد.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه 14 فروردین1384ساعت 16:25  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

به منظور بهبود پوشش ارتباطات سیار در شهرستانهای استان خراسان، سه سایت بی تی اس تلفن همراه در سید علی بیرجند، صالح آباد تربت جام و کاریز تایباد، فروردین ماه سال جاری راه اندازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

برای راه اندازی این سایت ها بیش از ۶۹۰ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

گفتنی است هم اکنون ۳۰۰ هزار مشترک خراسانی از خدمات تلفن همراه بهره مند هستند و بیش از ۲۵۵ سایت بی تی اس ارتباطات سیار را در سراسر استان پوشش می دهد.

+ نوشته شده در  یکشنبه 14 فروردین1384ساعت 15:9  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

به منظور توسعه پوشش ارتباطات تلفن همراه ، یک سایت تلفن همراه در شهر کاریز از توابع شهرستان تایباد راه اندازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
+ نوشته شده در  یکشنبه 14 فروردین1384ساعت 15:6  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  | 

با همت و تلاش متخصصان شرکت مخابرات خراسان رضوی و به منظور ارتباط رسانی به روستاهای محروم استان ، تعداد ۱۰ دفتر و مرکز تلفن در شهرستان بردسکن دهم فروردین ماه راه اندازی شد.

با راه اندازی مراکز تلفن جلال آباد، هدک و دفاتر مخابراتی روستایی سرنخواب، قاسم آباد، علی پلنگ، دهن قلعه، بالاجو، چشمه هادی، شریعت آباد و چاه محمد امین تعداد ۱۲۵۹ نفر از روستاییان این شهرستان از نعمت تلفن برخوردار شدند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 10 فروردین1384ساعت 15:2  توسط روابط عمومی مخابرات خراسان رضوی  |